LT | EN
Jonalaukio k., Ruklos sen., LT-55296, Jonavos r.
Tel. 8-349-56332. Faksas.: 8-349-56492

Mes

Visiems filialo darbuotojams būtų sudėtinga susirinkti kolektyvinei nuotraukai, nes iš viso Jonavoje ir Klaipėdoje dirba apie 150 specialistų

Mūsų darbas

Nuo filialo inžinierių priklauso sklandus technologinių procesų valdymo sistemų darbas

Mūsų kvalifikacija

Tik nuolat mokydamiesi galime gauti informaciją apie naujausius gaminius ir technologijas ir ją pritaikyti savo darbe

Mūsų darbas

Valdikliai – kiekvienos automatinės valdymo sistemos širdis, kurios nepriekaištingas darbas yra filialo AVS skyriaus programuotojų nepriekaištingo darbo rezultatas  

Mūsų darbas

Automatikos sistemų valdymo spintų surinkimas – kruopštus ir atsakingas darbas  

Mūsų darbas

Kartais statybos aikštelėje galime stebėti praplaukiančius laivus.

Mūsų laisvalaikis

Tradicinėje „Chemikų šventėje“ filialo "Sistematika" darbuotojai ne kartą yra tapę nugalėtojais. 

Mūsų įmonė

AB „Achema“ filialo „Sistematika“ veiklos pradžia yra glaudžiai susijusi su AB „Achema“ istorija, kai tuometinėje įmonėje „Azotas“, 1964 metais, buvo įkurtas automatikos cechas. Šis padalinys augo kartu su įmone ir 1999 metais buvo reorganizuotas į filialą „Sistematika“, kurio veikla plėtėsi, augant koncernui „Achemos grupė“. „Sistematika“ prižiūri bei remontuoja automatikos sistemas ir įrangą AB „Achema“ gamybiniuose cechuose ir AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ terminaluose, o taip pat atlieka įvairaus sudėtingumo statybos montavimo darbus tiek koncerno įmonėse, tiek pagal sutartis su kitais užsakovais Lietuvoje. Pagrindinė filialo būstinė įsikūrusi Jonavos rajone, o atskiras padalinys - Klaipėdoje.

Paslaugos

Pagrindinė filialo veikla yra gamybos technologinių procesų automatinių valdymo sistemų eksploatacija, remontas ir statybos montavimo darbai. Šiuos darbus vykdome tiek Lietuvos teritorijoje, tiek už jos ribų. Atliekame visą eilę kitų paslaugų, panaudodami savo specialistų patirtį ir išvystytą materialinę-techninę bazę: programuojame ir konfigūruojame įvairias valdymo sistemas, remontuojame kontrolės ir matavimo prietaisus bei atliekame jų metrologinę patikrą, atliekame projektavimo, montavimo darbų techninę priežiūrą ir kt. Mūsų kvalifikacija, patirtis bei platus atliekamų paslaugų spektras leidžia „Sistematikai“ būti tarp lyderių, dirbančių pramoninės automatikos srityje.

Kvalifikacija

Įmonės aukštą kvalifikaciją bei platų teikiamų paslaugų spektrą įrodo filialui suteikti sertifikatai: LR Aplinkos ministerijos atestatas, suteikiantis teisę atlikti statinio dalies projektavimą ir statinio statybą, Valstybinės energetikos inspekcijos atestatai, suteikiantys teisę atlikti elektros įrenginių, gamtinių dujų, naftos ir naftos produktų įrenginių automatikos ir valdymo sistemų eksploatavimo darbus. Keletas filialo specialistų turi darbų vadovų atestatus, o daugelio specialybių darbuotojai yra baigę įvairias licenzijuotas mokymo programas ir įgyję kvalifikacijas, tokias kaip suvirintojų, aukštalipių, kranų elektrikų, slėginių indų priežiūros meistrų, atsakingų už pramonės objektų šilumos ūkį ir visą eilę kitų. Atliekamų darbų kokybę taip pat užtikrina šie įdiegti standartai: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.
Šiuo metu filiale „Sistematika“ dirba apie 150 aukštos kvalifikacijos specialistų. Esame įsikūrę Jonavoje ir Klaipėdoje.

Susisiekite

AB „Achema“ filialas „Sistematika“
Jonalaukio k., Ruklos sen., LT-55296, Jonavos r.
Tel. 8-349-56332.
Faksas.: 8-349-56492